Naam Geboren In weeshuis Overleden
Lotte Adler Frankfurt am Main 08.02.1925 22.11.1938 - 17-03.1943 26.03.1943 Sobibor
Henny Henriette Adler Frankfurt am Main 23.07.1930 22.11.1938 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Esther Appel Amsterdam 22.5.1918 10.12.1929 - 01.09.1936 12.4.1945 Bergen-Belsen
Rita Arndt Berlin 04.01.1928 10.08.1935 - 21.05.1939 Overleefde
Uit weeshuis naar Chili
Leman (Leo) Auerhaan Amsterdam 24.11.1922 7.10.1929 - 25.11.1940 31.7.1944 Auschwitz
Hermina Juliane (Mien) Beem Rotterdam 09.06.1918 12.09.1929 - 29.07.1937
11.09.1937 - 17.11.1937
05.03.1943 Sobibor
Juliane Hermina (Julia, Juultje) Beem Rotterdam 26.01.1920 12.09.1929 - 27.09.1937
08.11.1937 - 02.05.1938
30.09.1942 Auschwitz
Jozef David Beem Rotterdam 04.07.1926 12.09.1929 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
David Jozef Beem Rotterdam 17.06.1922 12.09.1929 - 01.08.1941 09.07.1943 Sobibor
Abraham (Bram) de Beer Amsterdam 10.08.1939 28-07.1942 - 17.03.1943 19.11.1943 Auschwitz
Golderiesje (Golda) Bekker Den Haag 02.04.1915 10.06.1929 - 16.12.1929 10.12.1943 Auschwitz
Betsy Bekker Den Haag 27.11.1916 10.06.1929 - 16.12.1929 09.02.1943 Auschwitz
Henriëtte van den Berg Amsterdam 05.08.1925 13.02.1934 - 05.08.1935 30.09.1942 Auschwitz
Marie (Maria)van den Berg Amsterdam 01.06.1927 13.02.1934 - 05.08.1935 30.09.1942 Auschwitz
Nathan Blik Den Haag 09.02.1924 12.02.1927 - 10.05.1932 13.03.1943 Sobibor
Wilhelmina (Willy) Blog Apeldoorn 01.01.1934 23.07.1936 - 13.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Jetje (Jetty) Bobbe Den Haag 25.04.1924 24.05.1928 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Benjamin Bobbe Rotterdam 11.02.1939 07.11.1942 - 17.03.1943 07.05.1943 Sobibor
Louis Bobbe Den Haag 07.03.1941 07.11.1942 - 17.03.1943 07.05.1943 Sobibor
Inho ten Brink Lingen 22.09.1932 02.03.1936 - 09.07.1942 06.10.1944 Auschwitz
Lodewijk (Lodi) Cohen Leiden 25.09.1917 14.04.1930 - 14.10.1935 Ondergedoken
Overleefde
Izak (Ies) Cohen Leiden 16.04.1920 14.04.1930 - 24.10.1938 21.05.1943 Sobibor
Andries Cohen Amsterdam 18.11.1923 23.10.1930 - 17.06.1932 30.09.1942 Auschwitz
Hijman Cohen Amsterdam 26.03.1927 23.10.1930 - 19.06.1934 31.05.1944 Auschwitz
Sara Cohen Amsterdam 14.07.1935 07.12.1938 - 07.02.1939 17.09.1942 Auschwitz
Mietje (Mieke) Dagloonder Amsterdam 29.11.1927 18.12.1929 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Samuel van Dam (later Hemerik) Amsterdam 15.08.1924 11.06.1929 - 20.05.1931 Overleefde waarschijnlijk
Bermann David Köln 09.05.1937 20.04.1939 - 10.07.1939 17.9.1943 Auschwitz
Abraham Cordanus (Bram) Degen Leiden 27.10.1926 6.6.1930 - 13.07.1942 Overleefde
Geëmigreerd naar Australië
Samuel Engelschman Amsterdam 16.12.1925 13.11.1929 - 06.06.1930
10.02.1937 - 30.05.1940
09.7.1943 Sobibor
Barend Engelschman Amsterdam 24.08.1927 15.11.1929 - 06.06.1930 Overleefde
Izak Ensel Rotterdam 20.08.1938 20.01.1941 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Ruth Ellen Familier Keulen 08.12.1929 01-08.1939 - 18.01.1940 Overleefde waarschijnlijk
Mindel Färber Düsseldorf 05.04.1939 08.01.1941 - 17.03.1943 Overleefde
Herschel (Harry)Feniger Amsterdam 09.04.1928 14.10.1935 - 06.03.1939 02.04.1943 Sobibor
Hendrika (Henny) Feniger Amsterdam 12.09.1930 14.10.1935 - 07.04.1942 02.04.1943 Sobibor
Louis Fleurima Rotterdam 21.05.1936 18.02.1939 - 23.11.1942 Overleefde
Melna Fleurima Rotterdam 21.05.1936 18.02.1939 - 23.11.1942 Overleefde
18.1.1994 Den Haag
Marianne(Mirjam) Frenkel Rotterdam 29.07.1922 31.12.1930 - 17.03.1941 05.03.1943 Sobibor
Cornelia (Corry) Frenkel Rotterdam 25.04.1924 31.12.1930 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Greta Goldenberg Amsterdam 24.01.1936 04.12.1939 - 06.03.1942 05.03.1943 Sobibor
Helga Sara Gottschalk Geilenkirchen 18.11.1932 20.04.1939 - 10.07.1939 Overleefde
Kurt Adolf Israel Gottschalk Geilennkirchen 17.07.1937 20.04.1939 - 10.07.1939 Overleefde
Bertha Goudsmit Den Haag 14.08.1924 06.08.1942 - 17.3.1942 26.03.1943 Sobibor
Esthera (Esther) Grosswachs Den Haag 27.07.1931 19.12.1939 - 18.04.1940 15.12.1942 Auschwitz
Malka Grosswachs Den Haag 10.08.1932 19.12.1939 - 18.04.1940 15.12.1942 Auschwitz
Sarah Grosswachs Den Haag 10.08.1936 19.12.1939 - 18.04.1940 15.12.1942 Auschwitz
Fanny Susanne Günsberg Gelsenkirchen 15.01.1927 05.01.1938 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Lothar Günsberg Gelsenkirchen 22.04.1938 24.10.1938 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Rudi Gurfinkel Hanau 04.03.1919 06.04.1933 - 23.06.1933 Overleefde waarschijnlijk
Make Gurfinkel Köln 03.09.1920 06.04.1933 - 23.06.1933 Overleefde waarschijnlijk
Benjamin Gurfinkel Köln 26.10.1921 06.04.1933 - 23.06.1933 Overleefde waarschijnlijk
Esther Gurfinkel Keulen 01.05.1923 16.04.1933 - 23.06.1933 Overleefde waarschijnlijk
Ida Gurfinkel Köln 28.08.1925 16.04.1933 - 23.06.1933 Overleefde waarschijnlijk
Marga Gurfinkel Köln 28.01.1930 16.04.1933 - 23.06.1933 Overleefde waarschijnlijk
Maurits Hakker Den Haag 29.03.1929 15.02.1943 - 17.03.1943 21.05.1943 Sobibor
Simon Hakker Den Haag 24.02.1933 15.02.1943 - 17.03.1943 21.05.1943 Sobibor
Enny Hamerslag Amsterdam 27.12.1935 06.11.1941 - 17.03.1943 21.05.1943 Sobibor
Judith Hamerslag Amsterdam 10.12.1937 06.11.1941 - 17.03.1943 21.05.1943 Sobibor
David Hamerslag Amsterdam 23.11.1939 06.11.1941 - 17.03.1943 21.05.1943 Sobibor
Etty Heerma van Voss Amsterdam 16.06.1931 28.08.1942 - 17.03.1943 16.04.1943 Sobibor
Sylvain Hekster Amsterdam 07.06.1931 21.12.1937 - 15.02.1940 09.07.1943 Sobibor
Eva Herskovits Hannover 08.03.1928 18.06.1941 - 07.11.1941 Overleefde
Emanuel Victor Heuman Sittard 25.06.1932 11.03.1939 - 05.10.1940 31.08.1942 Auschwitz
Paula Jacobson Hamburg 03.04.1925 17.05.1934 - 03.11.1936 28.02.1945 Midden Europa
Henderina (Henny) Jansen Amsterdam 01.06.1917 15.02.1932 - 03.05.1935 Overleefde
Hetty Maud Ellen de Jong Palembang 08.08.1919 06.09.1932 - 30.09.1936 22.05.1944 Auschwitz
Marianne (Mary) van Kam Rotterdam 16.01.1931 04.04.1940 - 21.07.1941
17.07.1942 - 17.03.1943
26.03.1943 Sobibor
Hijman van Kam Rotterdam 15.03.1933 04.04.1940 - 21.07.1941
17.07.1942 - 17.03.1943
26.03.1943 Sobibor
Herman van Kam Rijswijk 18.01.1935 04.04.1940 - 21.07.1941
17.07.1942 - 17.03.1943
26.03.1943 Sobibor
Arthur van Kam Rijswijk 23.08.1937 17.07.1942 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Chaim (Charles) Kirchenbaum Belfort 02.09.1926 17.11.1930 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Regine (René Klausner Den Haag 22.07.1940 Ondergedoken eind 1942 07.05.1943 Sobibor
Didia Klein Parijs 12.5.1925 10.02.1930 - 17.02.1943 Overleefde
6.5.2001 Bergen NH
Ludwig Kloos Düsseldorf 16.06.1916 16.10.1920 - 17.11.1932 30.09.1942 Auschwitz
Anthonius Hartog (Hans) Kloosterman Amsterdam 19.02.1927 02.12.1929 - 17.03.1943 Overlevend
03.04.2005 Kingwood (Australië)
Sientje Kloots Rotterdam 22.06.1938 Ondergedoken 12.02.1943 Auschwitz
Mary Konijn Amsterdam 13.11.1928 14.11.1935 - 02.02.1938 02.07.1943 Sobibor
Marcus (Max) Konijn Amsterdam 09.04.1930 14.11.1935 - 02.02.1938 02.07.1943 Sobibor
Betty Konijn Amsterdam 06.05.1931 14.01.1935 - 02.02.1938 02.07.1943 Sobibor
Lia Konijn Amsterdam 20.09.1932 14.01.1935 - 02.02.1938 02.07.1943 Sobibor
Barend Bora Kool Amsterdam 04.08.1928 16.01.1931 - 30.05.1932 25.01.1943 Auschwitz
Simon Korper Amsterdam 22.04.1939 17.10.1941 - 03.03.1943 21.05.1943 Sobibor
Daniel Kzernitzky Amsterdam 01.08.1933 08.07.1937 - 01.08.1940 Overleefde waarschijnlijk
Bernhard Leon Landau Wien 02.05.1926 16.05.1931 - 30.11.1931 Overleefde waarschijnlijk
Egon Lapidas Treuburg 13.01.1924 15.11.1933 - 13.02.1934 Overleefde waarschijnlijk
Rachel (Sally) Leeda Amsterdam 21.01.1922 25.09.1924 - 06.09.1933 Overleefde
26.07.1959 Zeist
Sara (Selma) Levie Raamsdonk 14.02.1926 02.11.1932 - 06.09.1933 Overleefde
08.07.2011 Vught
Maurits Levie Raamsdonk 14.02.1926 02-11-1932 - 16.06.1936 06.09.1943 Sobibor
Frieda Ita Lichtenbaum Ginneken 17.10.1927 18.08.1932 - 17.03.1943 07.05.1943 Sobibor
Gemmi Liebfreund Den Haag 07.10.1933 06.03.1936 - 30.09.1938 13.03.1943 Sobibor
Ruth Liffmann Onbekend 01.04.1939 - 01.06.1939 Waarschijnlijk overlevend
Levie (louis) Limburg Amsterdam 27.02.1923 25.07.1932 - 22.04.1941 13.01.1943 Auschwitz
Alexander Jacob Lipschits Bergen op Zoom 24.08.1925 15.05.1930 - 13-10.1930 31.07.1943 Auschwitz
Henriette (Jet) Maarssen Amsterdam 31.08.1925 06.08.1942 - 09.03.1943 23.07.1943 Sobibor
Salomon Meijers Den Haag 04.04.1937 ?.11.1942 - Ondergedoken eind 1942 26.03.1944 Auschwitz
Bernard Meijers Den Haag 16.12.1939 ?.11.1942 - Ondergedoken eind 1942 26.03.1944 Auschwitz
Henriette (Jetty) Mogendorf Amsterdam 23.11.1925 28.07.1942 - 17.03.1943 30.04.1943 Sobibor
Cecilia Mogendorf Amsterdam 05.11.1926 28.07.1942 - 17.03.1943 30.04.1943 Sobibor
Roza Mogendorf Amsterdam 01.12.1932 04.11.1942 - 17.03.1943 30.04.1943 Sobibor
Salomon Levie (Sally) Montezinos Den Haag 06.05.1924 21.12.1926 - 17.03.1943 04.11.1943 Dorohucza
Frits Muller Wormerveer 08.02.1912 10.02.1917 - 14.02.1930 Niet gedeporteerd; gemengd gehuwd
Marianne (Jannie) Muller Wormerveer 22.01.1914 31.05.1917 - 04.09.1930 Overleefde
Jaques Overste Amsterdam 07.10.1923 09.11.1929 - 16.06.1930 08.05.1945 Midden Europa)
Adolf Maurits Overste Amsterdam 28.07.1925 09.11.1929 - 16.06.1930 Overleefde
Mozes (Max) van der Pool Wildervank 29.02.1916 27.09.1922 - 13.10.1930 Overleefde
Levie van der Pool Winderveen 13.08.1913 27.09.1922 - 01.07.1926 Vermist
Philip Poons Den Haag 06.12.1930 ?.01.1943 - Ondergedoken 17.03.1943 07.05.1943 Sobibor
Harry Poons Den Haag 13.07.1940 ?.01.1943 - Ondergedoken 17.03.1943 07.05.1943 Sobibor
Salomon Elias (Sal) Porcelijn Amsterdam 07.08.1919 13.12.1930 - 03.02.1937 Overleefde
maart 1987 Paterson NJ USA
Johan (Hans) Porcelijn Amsterdam 21.01.1924 31.12.1930 - 11.12.1941 30.03.1942 Auschwitz
Inge Preuss Berlin 26.02.1928 04.10.1933 - 07.09.1934 Overleefde waarschijnlijk
Judith (Jupie) Pront Amsterdam 23.03.1916 11.09.1924 - 11.11.1935 04.06.1943 Sobibor
Ralph Heinz Protter Keöln 10.05.1930 12.04.1937 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Benno Redisch Amsterdam 13.01.1939 24.06.1940 - 13.07.1942 04.06.1943 Sobibor
Hartog Samuel (Harry) de Reeder Rotterdam 11.08.1914 25.09.1918 - 09.08.1932 Overleefde
Salomon Ritmeester Amsterdam 16.03.1928 09.09.1932 - 17.03.1943 21.05.1942 Sobibor
Barend Ritmeester Amsterdam 20.04.1930 09.09.1932 - 06.03.1939 04.06.1943 Sobibor
Salomon Rotstein Amsterdam 20.07.1937 25.09.1939 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Herman Bert Rozeveld Leiden 25.12.1930 05.01.1933 - -17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Debora Sanders Den Haag 12.06.1934 13.04.1939 - 18.08.1941 25.10.1944 Auschwitz
Jansje (Jenny) van Santen Amsterdam 15.03.1914 16.06.1924 - 25.04.1932 Overleefde
Karel van Santen Amsterdam 16.09.1918 21.12.1926 - 02.07.1940 10.09.1941 Mauthausen
Esther (Esje) van Santen Amsterdam 20.05.1920 05.02.1923 - 31.03.1939
25.09.1942 - 18.10.1943
Overleefde
Heinrich Schipper Köln 30.03.1921 08.04.1933 - 22.06.1933 Overleefde waarschijnlijk
Klara Schipper Köln 09.01.1925 08.04.1922 - 22.06.1933 Overleefde waarschijnlijk
Leo Schipper Köln 20.10.1928 08.04.1933 - 22.06.1933 Overleefde waarschijnlijk
Annie Schlesinger Wien 05.02.1934 20.04.1939 - 10.07.1939 06.10.1944 Auschwitz
Reina Segal Amsterdam 05.01.1925 28.12.1927 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Isaac Slap Amsterdam 26.11.1935 23.03.1939 - 23.06.1939 28.05.1943 Sobibor
Henriette (Henny) Slier Rotterdam 26.12.1930 25.08.1941 - 17.03.1943 07.05.1943 Sobibor
Henry (Harry) Spier Den Haag 07.06.1925 24.05.1928 - 17.03.1943 07.05.1943 Sobibor
Sientje Spiro Den Haag 27.03.1916 04.03.1926 - 24.09.1935 22.10.1943 Auschwitz
Abraham (Bram) Spiro Den Haag 20.05.1917 04.03.1926 - 24.09.1935 26.03.1944 Auschwitz
Herman Stofkooper Groningen 29.05.1918 16.12.1929 - 30.09.1935 Overleefde
in 1942 naar Zwitserland gevlucht
Louise Dora (Lies) van Straten Den Haag 18.11.1928 ? - 16-03.1943 Overleefde
Abraham (Bram) van Stratum Groningen 27.11.1924 07.11.1935 - 17.11.1941 30.09.1942 Auschwitz
Mozes (Max) van Stratum Groningen 03.03.1927 07.11.1935 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Edith Strauss Buchen (D) 03.06.1930 22.11.1938 - 27.10.1939 Overleefde
Vertrokken naar buitenland
Selma Bertha Vecht Zwolle 27.02.1919 05-09-1936 - 19-04.1937 Onbekend
Rika Alvares Vega Amsterdam 17.09.1932 06.11.1941 - 17.03.1943 21.05.1943 Sobibor
Isaac Alvares Vega Amsterdam 19.06.1934 22.07.1942 - 17.03.1943 21.05.1943 Sobibor
Maurits Alvares Vega Amsterdam 23.04.1937 06-11-1941 - ? 25.02.2943 Auschwitz
Henriette Vega Amsterdam 01.09.1938 06.11.1941 - 17.03.1943 21.05.1943 Sobibor
Willem Alvares Vega Amsterdam 05.08.1939 06.11.1941 - 17.03.1943 21.05.1943 Sobibor
Margarita Henriette Velleman Rotterdam 04.03.1925 14.08.1942 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Marianna Rosa Velleman Rotterdam 06.09.1926 14.08.1942 - 17.03.1943 26.03.1943 Sobibor
Hijman Veltein Bussum 22.04.1916 19.05.1923 - 15.07.1930 30.09.1942 Auschwitz
Harry de Vries Haarlem 18.06.1913 30.03.1921 - 09.08.1932 04.06.1943 Sobibor
Jacob (Jaap) de Vries Haarlem 05.05.1917 30.11.1921 - 30.08.1935 01.10.1942 Auschwitz
Pieter (Daniël) de Vries Amsterdam 12.03.1925 11.10.1935 - 17.03.1943 Overleefde
18-10-2011 Hilversum
Jozef (Joop) de Vries Amsterdam 25.07.1929 11.10.1935 - 18.09.1939 Overleefde
Gusta Wahrhaftig Den Haag 31.10.1940 12.01.1943 - 17.03.1943 30.04.1943 Sobibor
Franchina van Weddingen Den Haag 22.03.1932 08.08.1935 - 21.08.1936 Onbekend
Willem Frederik van Weddingen Den Haag 22.03.1932 06.09.1935 - 21.08.1936 Onbekend
Isidoor Wegloop (Davidson) Amsterdam 13.08.1926 16.04.1930 - 07.08.1933 16.04.1943 Sobibor
Mietje (Mimi) Weiman Rotterdam 10.07.1917 14.01.1927 - 30.04.1935 Overleefde
Samuel Salomon (Sal) Weiman Rotterdam 14.02.1919 11.02.1929 - 29.04.1936 31.08.1943 Centraal Europa
Hartog (Harry) van West Amsterdam 07.05.1920 27.01.1932 - 27.07.1932 30.11.1943 Sobobor
Anna Bertha van West Amsterdam 01.09.1923 27.06.1931 - 28.07.1932 30.11.1943 Sobibor
Adriana van West Rotterdam 08.01.1921 28.12.1926 - 27.11.1929 Overleefde
Jaques Maurice Witteboon Amsterdam 26.04.1918 28.12.1927 - 10.11.1936 19.07.1942 Auschwitz
Victor Emanuel Wittenburg Amsterdam 01.08.1930 29.11.1933 - 02.03.1936 02.08.1942 Auschwitz
Aron Wolff Amsterdam 27.07.1938 13.09.1940 - 12.11.1942 Overleefde
Betje Jacoba (Betsy) Wolff Den Haag 13.07.1924 11.01.1932 - 11.03.1943 Overleefde
Jozeph (Joop) Worms Amsterdam 26.02.1920 16.01.1923 - 29.04.1940 30.09.1942 Auschwitz
Israel Wijgoda Fulda (D) 25.10.1922 13.09.1936 - 02.03.1941 Overleefde
Naar Palestina ontvlucht